" When you can live forever, what do you live for? "

Souboje

11. června 2010 v 21:55 | Miss*Secret |  Pravidla
Rady a doporučení:

Když už se stane, že není jiného východiska než souboj, měli by všichni hráči znát pár základních bodů, podle kterých během souboje postupovat, aby byl souboj alespoň trochu spravedlivý a vyrovnaný.
Každý z dvojice soupeřů má dvě akce. Obranu a útok. Bojuje se tak, že po prvním útoku se do jedné zprávy píše obrana na soupeřův útok a následná reakce. (útok, úprk, atd.)
Jestliže hráči bojují, střídají se a nechávají protivníkovi možnost reagovat.
Použití speciálního útočného nebo obranného talentu se bere jako dvě akce dohromady. Nelze použít svou schopnost a po té se ještě bránit. Pokud se během používání nebo přípravy k použití speciální schopnosti, podaří dotyčného zranit nebo dostatečně vyrušit, nebude mít výsledný efekt požadovanou účinnost. Buďto se zeslabí nebo se nepodaří vůbec.
Vzhled souboje
- Soupeři se dohodnou na tom, jak bude souboj probíhat, jaké se budou popř. používat zbraně, jestli budou omezené speciální útočné a obranné schopnosti, bude to cvičný boj nebo se bude bojovat na život a na smrt, (zde těžkým zraněním postavy).
- Druhá možnost je, že jeden přijde s pohrůžkou smrti a druhý mu bude oponovat, že bude rychlejší. Po té začne souboj a skončí žádným, lehkým nebo těžkým zraněním soupeře/soupeřů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama